Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program přednášek na únor 2014

29. 1. 2014

Homeopatie a děti

Čtvrtek 30. 1. 2014
A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 15:30 – 17:30 hod
Pozvánka na stránkách A centra
Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.

Středa 5. 2. 2014
Rodinné centrum Letná, Janovského 24, Praha 7, 16 – 18 hod
Pozvánka na stránkách RC Letná
Rezervace vstupenek na e-mailu: kontakt@rcletna.cz

Více o programu:

Trápí vaše děťátko opakované zdravotní problémy? Chcete mu pomoct přírodní cestou, bez užívání chemických léků a zbytečné zátěže organismu?
Na této přednášce se dozvíte, v čem vám a vašemu dítěti může být homeopatie užitečná, jak se liší akutní a konstituční léčba malých pacientů a kdy je vhodné ji použít. Zmíníme vybrané příklady zátěžových situací, kdy dokáže správná homeopatická léčba velmi pomoci – u homeopata můžete řešit nejen zdravotní potíže, ale například i žárlivost, problematické chování nebo odmítání jídla. Budeme mluvit také o prevenci – mimo jiné o homeopatickém pohledu na očkování a o tom, co může homeopatie v oblasti prevence nabídnout. Dozvíte se, jak je možné léčit negativní následky po očkování a že existuje i velmi účinná homeopatická varianta očkování.
Na závěr si řekneme praktické rady - jaké homeopatické léky vám pomůžou zvládnout nejčastější dětská onemocnění – rýmu a kašel.

Homeopatie – cesta ke zdraví a rovnováze (pokračování)

Středa 12. 2. 2014
U Džoudyho, Jugoslávská 7/670, Praha 2, 18 - 20 hod, přednášková místnost
Pozvánka na stránkách U Džoudyho
Rezervace vstupenek na telefonu: 212 341 274

Více o programu:

Trápí vás opakované zdravotní problémy? Hledáte metodu, která by vám pomohla nalézt zdraví, vitalitu i přirozenou rovnováhu v životě? Jednou z cest, která se nabízí, je HOMEOPATIE. Na této přednášce rozšíříte své znalosti o fungování homeopatie: budeme mluvit o tom jak vyhodnotit a poznat, že homeopatika správně zabírají, vysvětlíme si, co je homeopatické zhoršení a co se při něm děje. Podíváme se blíže na roli homeopata a podle čeho poznáte terapeuta vhodného pro vás. Zaměříme se pak především na vaše konkrétní otázky a také na praktické dovednosti – naučíte se, jak léčit pomocí homeopatik horečnatá onemocnění a virózy.

Homeopatická lékárnička

Čtvrtek 13. 2. 2014
A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 15:30 – 17:30 hod
Pozvánka na stránkách A centra
Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.

Více o programu:
Chcete svou rodinu léčit přírodní cestou?
Máte doma různé tubičky homeopatik a potřebujete si v nich udělat pořádek? Měli byste rádi po ruce lékárničku, která vám pomůže zvládnout základní akutní problémy a nemoci?
Na této přednášce se dozvíte o homeopatických lécích především z praktické stránky – jak je správně uchovávat, užívat, dávkovat, zda dát přednost kuličkám nebo kapkám, jestli je můžete brát v kombinaci s jinými léky a mnoho dalších praktických rad. Seznámíte se s nejběžnějšími homeopatiky, která by ve vaší domácí lékárničce neměla chybět, a naučíte se je používat. Budete vědět, co si vzít na horečku, kašel, rýmu, průjem, bolest v krku, hnisání, vyvrknutý kotník nebo bolest zubů.