Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program přednášek na říjen 2013

4. 10. 2013

3. 10. 2013 Homeopatie – Cesta ke zdraví a rovnováze (Rodinné centrum YMCA, Haštalská 21, Praha 1, začátek v 10:30 hodin)

Přihlášení na adrese:  YMCA.Hastalska@gmail.com, tel: 774409660

22. 10. 2013 Homeopatie – Cesta ke zdraví a rovnováze (Toulcův Dvůr, Rodinné centrum Mateřídouška, Kubatova 32/1, Praha 10 – Hostivař, začátek v 18 hodin)

Pro účast je třeba se předem přihlásit na adrese: 

http://www.toulcuvdvur.cz/details/3106622-cesta-ke-zdravi-a-rovnovaze/

Více o programu:

Trápí vás nebo vaše dítě opakované zdravotní problémy? Hledáte metodu, která by vám pomohla k nalezení zdraví, vitality i přirozené rovnováhy v životě? Jednou z cest, která se nabízí, je HOMEOPATIE. Homeopatická léčba pomáhá i tam, kde to klasická medicína nedokáže. Je to tím, že se dívá na pacienta jako na celek, řeší pravou příčinu onemocnění a přirozenou cestou nastoluje rovnováhu v organismu. A to vše bez užívání chemických léků a zbytečné zátěže organismu.

Na této přednášce získáte o homeopatii ty nejdůležitější informace, dozvíte se, jak funguje a co dokáže vyléčit. S čím se vyplatí jít k homeopatovi a s čím ne. Budete se moct zeptat, zda je homeopatie vhodná pro řešení vašich konkrétních problémů. Zjistíte, jak probíhá léčba a co vás při ní čeká. Dozvíte se i to, jak je možné, že homeopatika fungují, přestože jsou tak naředěná. Navíc si odnesete i praktické dovednosti – naučíte se správně používat nejznámější homeopatický lék Arnica montana.