Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program přednášek na leden 2014

6. 1. 2014

Pondělí 13. 1. 2014 – Homeopatie – cesta ke zdraví a rovnováze, část I

U Džoudyho, Jugoslávská 7/670, Praha 2, 18 - 20 hod, přednášková místnost

Více o programu:

Trápí vás opakované zdravotní problémy? Hledáte metodu, která by vám pomohla nalézt zdraví, vitalitu i přirozenou rovnováhu v životě? Jednou z cest, která se nabízí, je HOMEOPATIE. Na této přednášce získáte o homeopatii ty nejdůležitější informace, dozvíte se, jak funguje, co dokáže vyléčit a proč pomáhá i tam, kde to klasická medicína nedokáže.  Zjistíte, jak je možné, že homeopatika fungují, přestože jsou tak naředěná. Odnesete si i praktické dovednosti - naučíte se správně používat nejznámější homeopatický lék Arnica montana.

Pozvánka na stránkách U Džoudyho

Rezervace vstupenek na telefonu: 212 341 274

Čtvrtek 16. 1. 2014 – Pomůže mi homeopatie?

A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 15:30 – 17:30 hod

Více o programu:

Zajímá vás, jestli HOMEOPATIE umí vyléčit vaše zdravotní problémy? Chcete být zdraví a léčit se přírodní cestou, ale nejste si jistí, že vám opravdu pomůže? Možná vám homeopatika někdo doporučil, ale od dalšího člověka jste naopak slyšeli, že je to podvod. Říkáte si, že už jste vyzkoušeli více alternativních metod, ale úspěch nebyl trvalý a neradi byste investovali svůj čas, peníze a naději zbytečně. Dnes se pacientům nabízí mnoho způsobů léčby - kdo vám ale řekne, která metoda je vhodná právě pro vás? Na základě čeho se máte rozhodnout?

Na této přednášce získáte o homeopatii ty nejdůležitější informace, dozvíte se, jak funguje a co dokáže vyléčit. S čím se vyplatí jít k homeopatovi a s čím ne. Jak je možné, že homeopatika účinkují, přestože jsou tak naředěná. Projdeme společně 5 jednoduchých kroků, které vám pomůžou najít odpověď na otázku, jestli je homeopatie pro vás tou správnou metodou léčby. Zda se vám investice do ní vyplatí.

Pozvánka na stránkách A centra

Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.

 
Středa 22. 1. 2014 – Homeopatie – cesta ke zdraví a rovnováze

Rodinné centrum Letná, Janovského 24, Praha 7, 16 – 18 hod

Více o programu:

Zajímá vás přírodní léčba? Chcete se dozvědět, jak souvisí naše zdraví s tím, jak žijeme, na co myslíme a jaké emoce prožíváme? HOMEOPATIE propojuje všechny tyto prvky. Dívá se na člověka jako na celek a pro stanovení správné léčby bere v úvahu jak zdravotní problémy pacienta, tak i jeho pocity a způsob života. Na této přednášce získáte o homeopatii ty nejdůležitější informace, dozvíte se, jak funguje a co dokáže vyléčit. S čím se vyplatí jít k homeopatovi a s čím ne. Zjistíte, jak probíhá léčba a co vás při ní čeká. Položíme si i otázku, jak je možné, že homeopatika fungují, přestože jsou tak naředěná.

V závěru necháme prostor pro diskuzi, budete se moct zeptat na řešení konkrétních zdravotních problémů, a zda je pro jejich léčbu vhodná právě homeopatie.

Pozvánka na stránkách RC Letná

  

Čtvrtek 30. 1. 2014 – Homeopatie a děti

A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 15:30 – 17:30 hod

Více o programu:

Trápí vaše děťátko opakované zdravotní problémy? Chcete mu pomoct přírodní cestou, bez užívání chemických léků a zbytečné zátěže organismu?
Na této přednášce se dozvíte, v čem vám a vašemu dítěti může být homeopatie užitečná, jak se liší akutní a konstituční léčba malých pacientů a kdy je vhodné ji použít. Zmíníme vybrané příklady zátěžových situací, kdy dokáže správná homeopatická léčba velmi pomoci – u homeopata můžete řešit nejen zdravotní potíže, ale například i žárlivost, problematické chování nebo odmítání jídla. Budeme mluvit také o prevenci – mimo jiné o homeopatickém pohledu na očkování a o tom, co může homeopatie v oblasti prevence nabídnout. Dozvíte se, jak je možné léčit negativní následky po očkování a že existuje i velmi účinná homeopatická varianta očkování.
Na závěr si řekneme praktické rady - jaké homeopatické léky vám pomůžou zvládnout nejčastější dětská onemocnění – rýmu a kašel.

Pozvánka na stránkách A centra

Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.