Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program přednášek na duben 2014

31. 3. 2014

Homeopatie a děti

Středa 9. 4. 2014
U Džoudyho, Jugoslávská 7/670, Praha 2, 18 - 20 hod, přednášková místnost
Pozvánka na stránkách U Džoudyho
Rezervace vstupenek na telefonu: 212 341 274

Více o programu:
Trápí vaše děťátko opakované zdravotní problémy? Chcete mu pomoct přírodní cestou, bez užívání chemických léků a zbytečné zátěže organismu?
Na této přednášce se dozvíte, v čem vám a vašemu dítěti může být homeopatie užitečná, jak se liší akutní a konstituční léčba malých pacientů a kdy je vhodné ji použít. Zmíníme vybrané příklady zátěžových situací, kdy dokáže správná homeopatická léčba velmi pomoci – u homeopata můžete řešit nejen zdravotní potíže, ale například i žárlivost, problematické chování nebo odmítání jídla. Budeme mluvit také o prevenci – mimo jiné o homeopatickém pohledu na očkování a o tom, co může homeopatie v oblasti prevence nabídnout. Dozvíte se, jak je možné léčit negativní následky po očkování a že existuje i velmi účinná homeopatická varianta očkování.
Na závěr si řekneme praktické rady - jaké homeopatické léky vám pomůžou zvládnout nejčastější dětská onemocnění – rýmu a kašel.


Homeopatie – cesta ke zdraví a rovnováze
Čtvrtek 10. 4. 2014 

CCV – Centrum celoživotního vzdělávání, 9 - 11 hod
Centrum Na Fialce, Říčany
Pouze pro pravidelné účastníky cyklu Zdravý životní styl

Více o programu:

Trápí vás opakované zdravotní problémy? Hledáte metodu, která by vám pomohla nalézt zdraví, vitalitu i přirozenou rovnováhu v životě? Jednou z cest, která se nabízí, je HOMEOPATIE. Na této přednášce rozšíříte své znalosti o fungování homeopatie: budeme mluvit o tom jak vyhodnotit a poznat, že homeopatika správně zabírají, vysvětlíme si, co je homeopatické zhoršení a co se při něm děje. Podíváme se blíže na roli homeopata a podle čeho poznáte terapeuta vhodného pro vás. Zaměříme se pak především na vaše konkrétní otázky a také na praktické dovednosti – naučíte se, jak léčit pomocí homeopatik horečnatá onemocnění a virózy.


Vyprávění o Indii

Úterý 29. 4. 2014 

Mezinárodní školka Little Mole, Riegrovy sady 38, Praha 2 (vchod přes zadní zahrádku), 19 - 21 hodin

Více o programu:
Chcete ochutnat atmosféru exotické země a podívat se, jak se žije v jihovýchodní Indii? Zajímá vás, s čím se setkáte, pokud odjedete meditovat do duchovního centra? Přijďte si poslechnout vyprávění a podívat se na fotografie z mé nedávné cesty do Indie, kde jsem strávila měsíc v Chrámu Jednoty. Nalaďte se na vnitřní klid, prožívání přítomnosti a radost ze života! Dozvíte se, jak vypadá život normálního moderního člověka v duchovním centru, co je to "Probuzení" nebo zda se nějak změní mysl a vnímání po návratu domů...