Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program akcí na listopad 2014

16. 11. 2014

Dobrý den,

ráda bych vás pozvala na několik zajímavých akcí v listopadu. Ve středu 19. 11. se můžete přidat na Cestu k probuzení. Tentokrát se budeme věnovat pročištění všech hlavních čaker, naučíme se meditaci Chakra Dhyana, při které prodýcháme a uvolníme čakry, tak aby jimi mohla volně proudit energie. Tato meditace je výborným lékem na podzimní únavu i na stavy, kdy máte pocit, že se nemůžete pohnout z místa. A samozřejmě budeme sdílet, povídat a každý dostane dikšu se záměrem k probuzení.
Kde: Homeopatická poradna V harmonii, Mánesova 21, Praha 2
Kdy: středa 19. 11. 2014, 19-21 hodin
Vstupné: 200 Kč
Prosím, přihlaste se nejpozději do úterý 18. 11. do 12 hodin.

Věřím, že ženy zaujme moje přednáška v rámci výstavy Ezotera. V neděli 30. 11. od 16 hodin budu hovořit na téma Ženské nemoci: Jak si pomoci homeopatií? Seznámíme se s homeopatickými léky, které pomáhají zejména ženám a zmíníme některé typické zdravotní problémy i životních situace, do kterých se dostává řada z nás.

No a pokud vás zajímají novinky ze světa zvířat a přírodní léčby, můžete si na stránkách Českého rozhlasu poslechnout můj poslední rozhovor (vysílaný 15. 11.) na téma zvířecí homeopatie, věřím, že vám dá zajímavé tipy na léčení vašich psů, kočiček a jiných domácích mazlíčků. Na další povídání se pak můžete těšit 6. 12., kdy se bude vysílat Svět zvířat na téma očkování (hlavním hostem bude veterinář) a zazní tam i mé zkušenosti s touto problematikou.

Těším se, že se na některé z akcí setkáme.

Petra Grabačová
Homeopatická poradna V harmonii