Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program akcí na červenec a srpen 2014

8. 7. 2014

Mateřství, porod a ženské archetypy v homeopatii

Čtvrtek 17. 7. 2014

A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 15:00 – 17:00 hod

Pozvánka na stránkách A centra

Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.

Více o programu:

Už jste maminkou anebo právě miminko plánujete či očekáváte? Zajímá vás, jak pomocí homeopatie projít zdravě a přirozeně těhotenstvím i jak zvládnout porod? Společně poznáme hlavní ženské archetypy očima homeopatie, a tak více porozumíte svému vnímání ženskosti a mateřství. Naučíte se používat homeopatika vhodná při těhotenských obtížích, v průběhu porodu, při rekonvalescenci v šestinedělí nebo při problémech s kojením.

 

Mastičková dílna:

Přijďte si vyrobit léčivé domácí homeopatické mastičky, se kterými vyřešíte hravě a přírodní cestou spoustu zdravotních potíží.

Úterý 12. 8. 2014  

A centrum, Vítkova 10, Praha 8, 9:30 – 12:00 hod

Pozvánka na stránkách A centra

Rezervace vstupenek on-line nebo na telefonu: 224 811 190, 605 253 345.

Více o programu:

Homeopatické mastičky jsou pomocníkem k nezaplacení – zvlášť v rodině
s malými dětmi. Můžete jejich pomocí zklidnit svědivou ekzematickou kůži, hodí se na ošetření drobných zranění i velkých hematomů, zhmožděných kloubů, vyvrknutých kotníků, bolestivých šlach, svalů nebo zlomenin. Mírní bolest (revma, artróza), uleví při poštípání hmyzem, působí protizánětlivě a pomohou léčit hemoroidy či křečové žíly. Oproti klasickým bylinkovým mastem mají ještě několikanásobně silnější efekt – je to tím, že obsahují nejen výtažek z léčivých rostlin, ale i rezonanční informaci pro tělo, která nastartuje hojivý proces na správném místě.

Přijďte se naučit, jak si můžete jednoduše sami masti vyrábět a hlavně jak je správně používat. Každý si odnese domů dva kelímky mastiček podle svého výběru – vyrábět budeme mastičky obsahující homeopatické léky Arniku, Millefolium, Calendulu, Hypericum, Rhus Toxicodendron a Rutu Graveolens. Jako základ použijeme lékařskou vazelínu.

Vysvětlíme si také, jak homeopatika fungují a jak s nimi zacházet. Naučíme se připravovat bylinkové tinktury, ředit je a pracovat s různými potencemi. Ke každé masti si řekneme osvědčené indikace, kdy ji použít
a na co si přitom dávat pozor.