Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program akcí na červen 2014

2. 5. 2014

západ slunce nad chrámemVyprávění o Indii
Úterý 3. 6. 2014, 15 - 17 hodin 

Český statistický úřad, zasedací místnost, Na padesátém 81, Praha 10 (blízko zastávky metra Skalka)

Více o programu:
Chcete ochutnat atmosféru exotické země a podívat se, jak se žije v jihovýchodní Indii? Zajímá vás, s čím se setkáte, pokud odjedete meditovat do duchovního centra? Přijďte si poslechnout vyprávění a podívat se na fotografie z mé nedávné cesty do Indie, kde jsem strávila měsíc v Chrámu Jednoty. Nalaďte se na vnitřní klid, prožívání přítomnosti a radost ze života! Dozvíte se, jak vypadá život normálního moderního člověka v duchovním centru, co je to "Probuzení" nebo zda se nějak změní mysl a vnímání po návratu domů... Čeká vás i spousta obrázků - ze života na indickém venkově i z velkoměsta, z prostředí chrámu, uvidíte, jaká je hygiena, jídlo nebo okolní příroda.

Akce je pořádána ve spolupráci s Odborovou organizací Českého statistického úřadu. Vstup zdarma. Rezervace míst na telefonu 731 43 92 43.

Cesta k probuzení
Čtvrtek 12. 6. 2014, 19:15 - 21 hodin 

Mezinárodní školka Little Mole, Riegrovy sady 38, Praha 2 (vchod přes zadní zahrádku)

Více o programu:
Díky velkému zájmu o zkušenosti, které jsem načerpala při nedávném pobytu v Indii, chystám pokračování na toto téma. Mnoho z vás má spoustu otázek, zajímáte se o to, jak zklidnit svou mysl, netrápit se vnitřními konflikty, jak být víc v přítomnosti a neutíkat k tomu, coby kdyby… Pokud se chcete dozvědět více o cestě k probuzení a prožít, jak na vás působí dikša - energie, která přirozeně ladí náš mozek na vyšší frekvence, přijďte na přátelské setkání, kde už nebudeme jen povídat, ale pustíme se i do praxe.

Vstupné 100 Kč.
Rezervace na e-mailu: petra@vharmonii.cz nebo na telefonu: 731 43 92 43. Počet míst je omezený, proto se přihlaste co nejdříve!

Zdravý hravý (geo)pes
Čtvrtek 19. 6. 2014, 19:30 - 21 hodin 

Mezinárodní školka Little Mole, Riegrovy sady 38, Praha 2 (vchod přes zadní zahrádku)

Více o programu:
Máte pejska? Řešíte často jeho zdravotní problémy? Dostali jste se někdy do situace, že odmítal žrádlo? Vyleká ho snadno hluk? Nesnáší cestování autem? Padá mu nadměrně srst? Má nějaké zlozvyky, které vám znepříjemňují život? Pak je tato akce právě pro vás.
Na setkání se dozvíte, že spoustu zdravotních potíží vašich miláčků lze spolehlivě vyřešit přírodní cestou pomocí homeopatik. A to i takové problémy, na které je klasická veterinární medicína krátká. Zjistíte, jak HOMEOPATIE může pomoci právě vašemu pejskovi. Odnesete si praktické rady a hlavně budete mít příležitost zeptat se na to, co zajímá ohledně zdraví a kondice vašeho psího kamaráda právě vás.

!!!POZOR, SVÉ MILÁČKY DNES NECHTE DOMA!!!  Do prostor školky není zvířatům vstup dovolen.
Vstupné dobrovolné.
Akce je pořádána jako Geoevent v rámci hry Geocaching a je možné se na ni zaregistrovat přímo na stránkách www.geocaching.com. Více informací zde.
Počet míst je omezený - maximálně pro 25 osob.