Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční přání s dárečkem

23. 12. 2013

Dobrý den,

Vánoční svátky už jsou tady a tak na Vás s láskou vzpomínám a děkuji Vám za Váš zájem o homeopatii a za důvěru v uplynulém roce. Přeji Vám, aby Vaše vánoce byly plné klidu, pohody, lásky a abyste si je užili v kruhu těch, které máte rádi a s nimiž je Vám dobře. Nebo klidně sami, s úsměvem v srdci. A k tomu úsměvu chci taky trošku přispět. Vánoce jsou pro mě plné příběhů a pohádek. Zároveň jsou to svátky lásky, kdy myslíme na druhé, dokážeme otevřít své srdce, odpustit, přijímat a být blíž tomu posvátnému v nás. Abyste se mohli hezky naladit, posílám Vám tři příběhy plné lásky, přijetí, soucitu i lidskosti. Přeji Vám, aby se Vám líbily tak jako mně, i když nejsou přímo o vánocích.

Příběh 1
Příběh 2
Příběh 3
(Všechna krátká videa jde pustit s českými titulky.)

A nakonec ještě vánoční dáreček, který můžete využít v Novém roce.  Máte na výběr ze dvou možností:

Dárek 1 - Měření tělesných hodnot zdarma spojené s konzultací ohledně výživy a zdravého hubnutí (20 min). Dozvíte se, jak na tom Vaše tělo je. Provedu Vám měření těchto údajů: BMI, obsahu tuků a svalů v těle, procento viscerálního – vnitřního tuku, bazální metabolismus. Vše si vysvětlíme, zhodnotíme a budete mít příležitost promluvit si o své postavě a o svém zdraví. Výživa totiž se zdravím velmi souvisí – určitě je mnoho pravdy na hesle: Jsme to, co jíme!

Dárek 2 – Dikša – harmonizační působení energií pomocí rukou – 15 minut zdarma. Načerpejte uzdravující energii a uvolněte se od stresu!

Tato nabídka platí pro všechny mé pacienty, kteří u mě byli na konzultaci v roce 2013 a kteří si dárek vyzvednou do konce dubna 2014. Pokud nabídku nevyužijete sami, můžete ji poskytnout někomu ze své rodiny – ale máte nárok na pouze jeden dárek.

Pro vyzvednutí dárku volejte na tel: 731 43 92 43 nebo mi napište na e-mail: petra@vharmonii.cz.

Přeji Vám krásné svátky a Novém roce ať naleznete vše, co si přejete!

Petra Grabačová

Homeopatická poradna V harmonii
Výživové poradenství
http://www.hubnemesusmevem.cz/

Buďte zdraví s homeopatií!