Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sladké očkování na cesty

4. 4. 2014

Nedávno jsem se vrátila z Indie. Než jsem odjížděla, moje opatrná a pečlivá maminka se mě zeptala: Jsi před cestou do takové exotické země očkovaná?
Uvědomila jsem si, že ji trápí strach, abych tam nechytla žloutenku, břišní tyfus nebo jinou nepříjemnou nakažlivou chorobu.

Mě strach z nákazy netrápil. Ale pro jistotu jsem se rozhodla, že se NAOČKOVAT NECHÁM. HOMEOPATICKY. Tedy bez rizika negativních následků po očkování. A přitom spolehlivě.

Jak takové homeopatické očkování vypadá? Dle určeného kalendáře užíváte homeopatika připravená z přírodního materiálu (většinou přímo z původců nákazy) mnohonásobným ředěním a potencováním. V praxi to vypadá tak, že v průběhu měsíce či dvou před plánovanou cestou vycucáte ve stanovených  dnech několik sladkých kuliček. Studie prováděné v zahraničí dokazují účinnost srovnatelnou nebo dokonce vyšší než má klasické očkování. A stejně tak, jako se můžete chránit v případě cesty do ciziny, můžete chránit i své děti před infekčními nemocemi. Pokud jste o této možnosti ještě neslyšeli a chtěli byste se dozvědět o homeopatickém očkování více, můžete přijít příští středu na mou přednášku v Praze U Džoudyho – bude zaměřená na Homeopatii pro děti a očkování bude jedním z velkých témat. Nebo se můžete objednat na soukromou konzultaci. Těším se na vás!

A ještě vám dlužím konec příběhu: z Indie jsem se vrátila zdravá, bez nějaké závažné choroby. Tyfus, žloutenka ani nic horšího mě nedohnaly:-)

Krásné dny


Petra Grabačová
Homeopatická poradna V harmonii