Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie energií

Terapie energií je jednoduchá léčebná technika, která umožňuje harmonizovat místa s nějakými nedostatky nebo naopak přebytky energie v organismu, ať už se jedná o jeho fyzickou, psychickou či duchovní stránku. Používám proto zejména energii dikša, se kterou jsem se naučila pracovat díky svým dvěma cestám do Indie.
 
Dikša

Dikša je energie,  která blahodárně působí na všech úrovních člověka. Harmonizuje naše tělo i naši mysl a napomáhá přirozeným ozdravným procesům. Dikša napomáhá vzestupu do vyšších stavů vědomí, už při první zkušenosti se můžete cítít v jednotě, přítomnosti, ve stavu tady a teď. Najednou si všimnete, že vaše mysl je mnohem klidnější a je pro vás snazší přijmout to, co se ve vašem životě děje. Jejím opakovaným přijímáním se můžete napojit na neomezené pole vědomí a dostat se do stavu probuzení. Přináší vnitřní harmonii, radost a duševní pohodu.
 
 
Jak probíhá energetické ošetření?

Dikša se zpravidla předává přiložením dlaní na hlavu přijímajícího, pak je vhodné ještě nějakou dobu zůstat ležet v tichosti se zavřenýma očima.

Přijímání těchto jemných forem energie nemůže ublížit, může jen pomoci. Navíc při terapii můžete relaxovat, uvolnit se a postupně nabírat sílu a energii na další životní situace a zkušenosti. Po terapii se budete cítit odpočati, plni energie a nové inspirace. Navíc pokud máte nějaké zdravotní problémy, ucítíte okamžitou úlevu, protože získáte tolik léčivé energie, kolik potřebujete, abyste se zharmonizovali, a tak podnítili vaše tělo k léčbě.

Délka ošetření je individuální, zpravidla trvá 30 nebo 60 minut.

Chci se objednat