Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terapie energií

Terapie energií je jednoduchá léčebná technika, která umožňuje harmonizovat místa s nějakými nedostatky nebo naopak přebytky energie v organismu, ať už se jedná o jeho fyzickou, psychickou či duchovní stránku.
 
Dikša

Dikša neboli Deeksha je energie,  která blahodárně působí na všech úrovních člověka. Působí na energetická centra našeho těla (čakry) a probouzí je k činnosti. Harmonizuje naše tělo i naši mysl a napomáhá přirozeným ozdravným procesům. To se často velmi brzy pozitivně projeví i na našich vztazích s ostatními lidmi.

Dikša napomáhá vzestupu do vyšších stavů vědomí, jejím přijímáním se můžeme dostat do stavu jednoty a probuzení. Přináší vnitřní harmonii, radost a duševní pohodu.
 
Shamballa

Shamballa je léčivá energie, pomocí které můžeme uzdravovat své nemoci, harmonizovat své tělo i mysl. Napomáhá otevřít naše srdce, zlepšovat svou komunikaci a vztahy s ostatními. Propojuje nás s naší vnitřní podstatou, vede nás k celistvosti, rovnováze a jednotě.
 
Jak probíhá energetické ošetření?

Dikša se zpravidla předává přiložením dlaní na hlavu přijímajícího, pak je vhodné ještě nějakou dobu zůstat ležet v tichosti se zavřenýma očima.

Energie Shambally se předává pomocí rukou, skrze které protéká energie na nemocná nebo disharmonická místa, kde je nedostatek nebo naopak přebytek energie. Je možné pracovat i na dálku, bez přímé přítomnosti klienta.

Přijímání těchto jemných forem energie nemůže nikdy ublížit, může jen pomoci. Navíc při terapii můžete relaxovat, uvolnit se a postupně nabírat sílu a energii na další životní situace a zkušenosti. Po terapii se budete cítit odpočati, plni energie a nové inspirace. Navíc pokud máte nějaké zdravotní problémy, ucítíte okamžitou úlevu, protože získáte tolik léčivé energie, kolik potřebujete, abyste se zharmonizovali, a tak podnítili vaše tělo k léčbě.

Délka ošetření je individuální, zpravidla trvá 30 nebo 60 minut.

Chci se objednat